niedziela, 26 lipca 2015

W charytatywnym odruchu

    Pewną rodzinę z naszej wsi dotknęła tragedia pożaru, żywioł strawił im dom, stracili dach nad głową. Mieszkańcy gminy Santok pospieszyli z pomocą poszkodowanej rodzinie, w tym oczywiście społeczność Janczewa dołączyła niezwłocznie do tego " łańcucha dobrych serc". W dalszym ciągu można wspomagać rodzinę dotkniętą tą straszliwą tragedią wszelkimi datkami rzeczowymi i finansowymi. Nasze Koło nie pozostaje obojętne na ten ludzki dramat i w sobotę, tj. 25-07-2015 r. w Gorzowie Wlkp. podczas atrakcyjnej imprezy, odbyła się zbiórka pieniędzy dla rodziny pogorzelców. Wiele firm, organizacji społecznych przygotowało atrakcyjne przekąski dla licznych uczestników tejże imprezy oraz licznie ją odwiedzających.
Udział nasz - naszego Koła polegał na upieczeniu jak zwykle smakowitych, wspaniałych ciast, których sprzedaż przyczyniła się do zasilenia zebranej kwoty na rzecz rodziny poszkodowanej.
Cieszymy się, że w ten sposób, naszą pracą wspomogłyśmy ludzi będących w potrzebie, jednocześnie dając wyraz jak zwykle chęci świadczenia naszego trudu na rzecz naszej lokalnej społeczności.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz